Haus Dixer Austrija

Rezervēt naktsmājas

No

  
Līdz
       
 

 

Mājas saimnieki


Latviešu viesmīlība Austrijas Alpos

Mēs - Solvita un Jānis, mājas saimnieki, laipni aicinām Jūs paviesoties viesu mājā Haus Dixer, kas atrodas Austrijas kalnos.
Mēs aicinām Jūs iepazīt skaisto Alpu apkārtni. Atrodamies pasaulslavena slēpošanas kūrorta sirdī, kas ļauj izbaudīt neaizmirstamus ziemas priekus. Tomēr vispilnīgāk Alpu skaistumu var sajust vasarā, kad kalnu pļavu plašums, smaržas un klusums ļauj uzņemt enerģiju visam nākamajam gadam.
Jūsu izvēlei – gan atpūta, gan pārgājieni un ekskursijas, gan ekstrēmā sporta aktivitātes. Jūsu ērtībai piedāvājam palīdzēt ar ekskursiju un aktivitāšu organizēšanu.
Piedāvājam vienvietīgas un divvietīgas istabiņas, ar iespēju pielikt papildgultu/-as.
Cenas pieaugušajiem: 25-35 Euro diennaktī (atkarībā no sezonas) par personu. Bērniem piedāvājam ievērojamas atlaides.
Tapat varam piedāvāt divus dzīvokļus 2-4 un 5-8 personām ar privātu virtuvi, dušu un tualetēm.

Dažas mūsu viesu nama fotografijas:

Haus Dixer Austrijas Alpos

istaba

Omulīgs koridoris

Haus Dixer viesmīlība

    readmore

Ceļojumi -- Slēpošana -- Vasaras sports -- Ekskursijas -- Pārgājieni

Kā līdz mums nokļūt

Pie mums varat doties ar savu auto, vai lidot līdz Minhenei un tad braukt ar vilcienu vai īrētu auto (3 stundu brauciens). Vilciena stacijā jau Bad Gasteinā varam jūs sagaidīt par to iepriekš vienojoties. Tāpat varam nodrošināt vietējo trasportu. Arī pilsētas autobuss, kas Jūs aizvedīs uz slēpošanu vai jebkuru citu vietu pietur netālu no mūsu viesu nama. Ja nepieciešama palīdzība un informācija, rakstiet vai zvanviet >>

Informāciju par vilcieniem varat atrast šeit>>
Lidostu informācija (plāni, kartes, vilcienu pieturas, autoīre) Zalcburgā>> un Minheni>>

Visu par slēpošanu varat uzzināt šeit>>
Bet par vasaras aktivitātēm lasiet šeit>>

 

KARTE

Apkārtni - tuvu un tālu, ja dodaties tālāka ceļojumā varat izpētīt interaktīvajās kartēs

Mūsu atrašanās vieta uz Google satelītkartes >>
Mūsu atrašanās vieta uz Google autoceļu kartes >>

Mūsu adrese:
Südtirolerstraße 12,
5645 Bad Gastein,
Austria (Österreich)

Kā ar mums sazināties lasiet te>>

 

CEĻOJUMI un SPORTS

Par Böckstein Bad Gastein

Puķu pilsētaMēs esam slaveni kā slēpošanas kūrorts ziemā un kalnu atpūtas centrs vasarā, bet dabas burvība nepārstāj pārsteigt visos gadalaikos - arī kalnu pļavu puķu ziedēšanas laikā un zeltainā rudenī!

 

 

 

Alpi - kalnu pastaigas kalnos un relaksācija

Kalnu puķes

Kalnu pārgājieni ir iecienīts veids kā atbrīvoties no ikdienas rūpēm un gūt valdzinājumu dabas klusumā un majestātiskumā. Pavasarī Alpu pļavas atdzīvojas un piepildās krāšņiem ziediem. Apguļoties pļavas vidū redzi kā visapkārt ņirb dzīvība, kā bites cītīgi vāc nektāru, steigā lido tūkstošiem mazu darabarūķu un debesīs vītaro mazi putniņi.

Vairāk par vasaras aktivitātēm lasiet šeit>> 

Geotermālo avotu dziedinošais spēks

Kalnu pļava

Bad Gastein ir slavena ar geotermālajiem dziedinošajiem avotiem. To īpašais sastāvs mazina iekaisumu, stabilizē imūnsistēmu.

Šo avotu dziedinošais spēks un ārstnieciskās programmas ārstē slimniekus ar hroniskiem sāpju sindromiem, fibromialgiju, Behķereva slimību (ankilizējošo spondilītu), poliartrītu un dažādiem kustību traucējumiem. Tiem ir liels efekts respiratoro un ādas slimīgu ārstēšanā

Gasteina ir viena no nedaudzām vietām Eiropā, kur izmanto radona terapiju un tiek piedāvātas trīs dažādu procedūru veidi - termālie ūdeņi, tvaika terapija un Gasteinas Dziednieciskā Kalnu Ala

Slēpošana un ziemas skaistums

Pēc sniega vētras

Slēpošana, snovbordošana laikam neprasa reklāmu - tā ir mūsus specialitāte, ar to esam slaveni visā pasaulē. Slēpošana snovbordošana Alpos ir sapnis. Mūsu viesu namā ir speciāli viss piemērots slēpotāju uzņemšanai. Mums ir speciālas novietnes slēpēm un mums ir lieli un spēcīgi slēpošanas drēbju un zābaku žāvējamie skapji.

25 slēpošanas trašu garums ir 250km!! Augstākais trases punkts ir 2700m un zemākais 1100m virs jūras līmeņa!!!
Visu informāciju par slēpošanu atradīsiet šeit>>

 

Aktivitātes visai ģimenei un ekstrēmais sports

Ekstrēmais sports

Ekstrēmais sports ir ne tikai ziemas prieku mīļotājiem. Mauntinbaiki! Mūsdienās katrs vēlas sev iegūt vairs ne vien vienkāršu velosipēdu, beut mauntinbaiku. Bet vai nevajadzētu to iemēģināt īstos kalnos?

Vairāk par vasaras aktivitātēm un sportu lasiet šeit>>